Başlık

İLGİ ÇEKİCİ YÖNTEMLERLE INSTAGRAM BEĞENİ KAZANMA YOLLARI

Başlık

Bilinen yöntemlerin dışında Instragram’da beğeni kazanmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Bunlardan birçoğu ilgi çekici olmakla birlikte, beğeni sayısını büyük bir hızla arttırır. Bu yöntemlerle zaman zaman Instagram dışına çıkılabildiği gibi, bazı durumlarda da Instagram içinde yönlendirmeler ve reklamlar yapılır. Farklı platformlarda yapılan paylaşımlara Instragram adresinizi eklemeniz bu adresi gören kişilerin bir defaya mahsus olsa bile profilinizi inceleme fırsatı bulmasını sağlar. Böylelikle Instagram dışındaki kitlelere de hitap eder, farklı kişilerden de beğeniler alırsınız. Ne kadar çok platform ve ne kadar çok reklam, o kadar çok beğeni anlamına gelir.

 

YouTube İçerikleri Üretmek ve Üretilen İçeriklere Etkileşim Bırakmak

 

Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılanlar arasında yer alan YouTube, Instagram’da paylaşamayacağınız kadar uzun olan videolarınızı paylaşmanıza olanak sağlar. Bu platformda paylaştığınız videolara Instagram adresinizi bırakarak farklı bir kitleye de hitap edebilirsiniz. Videonun altına bırakacağınız paylaşım erişim adresiyle kullanıcıları direkt olarak paylaşımınıza yönlendirebilir, kolay bir beğeniyi kapabilirsiniz. Popüler ve aktif olarak yorum alan videoların altında profil adresinizi bırakabilir, bu sayede çeşitli ilgi alanlarına sahip kişilerin sizi fark etmesini sağlarsınız. Fark edilmeye başlanan bir profil, görülür şekilde daha fazla beğeni alacaktır.

 

Beğeni Almak İstediğiniz Paylaşımları Hikaye Olarak Atın

 

Instagram’daki paylaşımlarınız siz istediğiniz sürece profilinizde herkesçe ya da arkadaşlarınızca görüntülenebilmektedir. Daima profilinizde bulunan bu gönderiye sık sık ilgi çekmek ve kullanıcılara hatırlatmak için hikâyenizde paylaşabilirsiniz. Hikayenizde paylaşarak hafızalarda yer edinebilir, beğeni almadan geçilmesini engellersiniz. Hikayenize ekleyeceğiniz gönderinize bağlantı ekleyerek tek tıkla orijinal gönderiye ulaşılmasını da kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle hikayenizi gören herkes kolayca profilinize gidebilir, dilediği kadar fotoğrafınıza beğeni bırakabilir.

 

En Etkili Yöntemlerden Biri Olarak Reklam Verin ve Beğeni Sayınızı Maksimum Seviyeye Çıkarın

 

Sınırlı sayıda takipçiyle istenilen kitlelere ulaşmak ve beğeni almak kimi zaman zordur. Böyle durumlarda pek çok yönteme başvurulabilir. Yüksek sayılı takipçilere sahip fenomen hesapların her yaptığı şey olay olur ve takipçileri tarafından güvenilir kişilerdir. Sosyal medyanın öneminin arttığı son günlerde, büyük markalar bile reklamlarını sosyal medya fenomenleri üzerinden yapmaktadır. Instagram’daki beğeni sayısını arttırmak isteyen kişiler de bu yönteme başvurabilir, ücretli ya da ücretsiz reklamlara beğenilerini arttırabilir. Fenomen bir kullanıcının sizden bahsetmesi ya da bir fotoğrafınızı paylaşması tüm ilgileri üstünüze çeker ve büyük bir takipçi akınına uğramanıza neden olur. Profilinize gelen her yeni takipçi, sizi tanımaya çalışan bir dost gibidir ve sizinle ilgili ilgi çekici bulduğu konuları beğeni ile taçlandıracaktır. Bu reklamlar kimi zaman bir tanıdık vasıtasıyla ücretsiz olarak gerçekleştirilir ya da cüzi miktarlar istenerek iki tarafın da karlı çıkması sağlanır. Siz de reklam vererek çok sayıda beğeniyi aynı anda ve kolaylıkla alabilirsiniz.

 

Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Gerçek Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 100 Gerçek Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Kaliteli Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 Kaliteli Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Ucuz Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 100 Ucuz Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Ucuz Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 Ucuz Türk Beğeni siparisi geldi.